سلـحــشـوران شـهـر نــراق

عـکـس، خـاطـرات ، دل نـوشـتـه هـای دفـاع مـقـدس ، انـقـلـاب و اطـلـاعـات عـمـومـی

سلـحــشـوران شـهـر نــراق

عـکـس، خـاطـرات ، دل نـوشـتـه هـای دفـاع مـقـدس ، انـقـلـاب و اطـلـاعـات عـمـومـی

سلـحــشـوران شـهـر نــراق

شهر نراق زادگاه علامه ملا محمد مهدی نراقی و ملا احمد نراقی (فاضلین نراقی)
بیش از 100 نفر از مشاهیر نامدار دارای جمعیت سه هزار نفره در مقطع 8 سال دفاع مقدس دارای 180 رزمنده بوده و علاوه بر آن 8 آزاده و 100 جانباز(مجروح)و 80 شهید تقدیم آرمان های میهن اسلامی نموده است.


بایـگـانی

در هر زمینه ای که رصد شود اهالی شهر نراق دارای استعدادهای پنهان و نهان می باشند که در صورت فراهم نمودن مقدمات کار شرایط رشد افراد فراهم می گردد .

 

آقای کیان خاکی فرزند مصطفی یکی از این نخبگان کوچک است که در سن پنج سالگی استعدادهایش درخشان گردیده است . وی سال 1391 در شهر نراق از توابع شهرستان دلیجان استان مرکزی متولد گردید .

آقا کیان با داشتن پنج سال با موتورسیکلت 30 سی سی در حال حاضر زیر نظر هیات موتورسواری و اتومبیلرانی شهرستان دلیجان به مدیریت آقای حمیدرضا حسنی در حال تمرین و آمادگی می باشد .

از طرفی این موتورسوار کوچک با تفکرات بزرگ مورد توجه این رشته ورزشی و هیجان انگیز در اراک مرکز استان مرکزی نیز قرار گرفته و همه تلاش می کنند تا نونهال نراقی در آینده نزدیک پله های ترقی را پیموده و بر سکوی قهرمانی استان و کشور صاحب مدال شود .

 

آقای مصطفی خاکی فرزند ابوالفضل در کنار فرزند دلبندش آقا کیان با همکاری هیات موتورسواری دلیجان تلاش می کند تا این ورزشکار امید و آمال منطقه و کشور باشد .

۹۶/۰۴/۳۱
سلحشوران شهر نراق

نظرات  (۱)

به امید موفقیت روز افزون و آرزوی سلامتی برای خانواده اش که آقا کیان عزیزا به این ورزش محییج و پر انرژی تشویق میکنن 👏🏻👏🏻

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

هدایت به بالای

folder98 facebook