سلـحــشـوران شـهـر نــراق

عـکـس، خـاطـرات ، دل نـوشـتـه هـای دفـاع مـقـدس ، انـقـلـاب و اطـلـاعـات عـمـومـی

سلـحــشـوران شـهـر نــراق

عـکـس، خـاطـرات ، دل نـوشـتـه هـای دفـاع مـقـدس ، انـقـلـاب و اطـلـاعـات عـمـومـی

سلـحــشـوران شـهـر نــراق

شهر نراق زادگاه علامه ملا محمد مهدی نراقی و ملا احمد نراقی (فاضلین نراقی)
بیش از 100 نفر از مشاهیر نامدار دارای جمعیت سه هزار نفره در مقطع 8 سال دفاع مقدس دارای 180 رزمنده بوده و علاوه بر آن 8 آزاده و 100 جانباز(مجروح)و 80 شهید تقدیم آرمان های میهن اسلامی نموده است.


بایـگـانی

حاج محمود مرادی چهره مسئول و فرهیخته شهر نراق

پنجشنبه, ۲ شهریور ۱۳۹۶، ۰۴:۲۵ ب.ظ

براساس گزارش سایت سلحشوران شهر نراق ؛ آقای محمود مرادی تاریخ 1 مهر 1351 در شهر نراق از توابع شهرستان دلیجان استان مرکزی تولد یافت و تحصیلات ابتدایی و متوسطه را در زادگاهش سپری نمود .

http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1394/04/22/13940422000427_PhotoA.jpg 

پدرش حاج علی محمد مرادی فرزند نصرالله و مادر محترمه اش خانم بخشنده نجاتی فرزند حسین از زمره نیروهای انقلابی و پیرو رهبر کبیر انقلاب آیت الله سید روح الله خمینی(ره) می باشند . بر این اساس در نیمه اول سال 1357 مغازه شیشه بُری آنها که محل کسب بود به دلیل وجود عکس رهبران دینی توسط مامور ژاندارمری رژیم پهلوی مورد شلیک گلوله تفنگ ژ3 قرار گرفت و آسیب مالی به آنان وارد آمد .

http://naragh.ir/uploads/photo_2017-03-05_11-45-38.jpg

آنها ارادتمندی خویش به رهبر و کشور را همچنان در مقطع جنگ تحمیلی عراق بر علیه ایران حفظ نموده و از پشتیبانان رزمندگان دفاع مقدس در سرحدات نبرد بودند و به ستاد پشتیبانی جنگ کمک می کردند . یکی از فرزندان این خانواده محترم به نام احمد مرادی از سلحشوران شهر نراق می باشد که تاریخ 13 فروردین 1367 طی عملیات والفجر 10 در جبهه حلبچه عراق مجروح شیمیایی گردید و از جانبازان 15 % دفاع مقدس می باشد .

آقای محمود مرادی شهریور سال 1373 لغایت شهریور 1375 خدمت سربازی اش را در تهران و لشکر 27 محمد رسول الله(ص) سپاه پاسداران انقلابی اسلامی در اتوبان شهید عباس دوران سپری نمود .
از مهر 1375 که تازه کار بازسازی بقعه متبرک زبیده خاتون(س) از نسل چهارم امام جواد علیه السلام شروع شد ایشان نیز در آنجا فعالیت داشت تا اینکه اواسط سال 1376 در شهرداری نراق استخدام گردید .

http://s7.picofile.com/file/8241909600/d87e369f9c13ee4f89446af222513248bb3379e5a15fa15ba3a04b5aa5f737b7.jpg

سال 1384 در آزمون دانشگاه قبول و مدرک لیسانس علوم ارتباطات خود را از دانشگاه آزاد اسلامی اراک دریافت نمود . سپس در مقطع کارشناسی ارشد در رشته علوم سیاسی ادامه تحصیل داد .
در سومین دوره شورای اسلامی سال 1387 تصدی شهرداری بر عهده او واگذار گردید و تاریخ 12 شهریور 1392 در اولین جلسه دوره چهارم شورای اسلامی شهر نراق برای دومین بار اداره شهرداری به ایشان سپرده شد .

http://bayanbox.ir/view/5090849028535921947/2951182-4566401.jpg

حاج محمود مرادی سال ها در بسیج زادگاهش عضویت دارد و با دارا بودن مسئولیت همیشه خود را یک بسیجی دانسته و در اکثر مراسم های این نهاد مجددانه شرکت می کند .
عطش و علاقه او به شهدای گرانقدر از جمله 80 شهید نراق و 7 شهید گمنام دفاع مقدس وصف ناپذیر است و بر این اساس به خانواده های ایثارگران از جمله شهدا ارج می نهد و مرتب به دیدارشان می رود.

http://naragh.ir/Files/Images/slide/636375312656602808photo_2017-08-05_11-55-07.jpg

به دلیل حضور چندین کارمند شهرداری نراق در هشت سال دفاع مقدس فضای معنوی قشنگی در شهرداری حاکم است و هفته دفاع مقدس هر سال به همت آقای مرادی از تلاش های این زحمتکشان تقدیر می شود و ماکت های رزمندگان مقابل شهرداری به نمایش گذاشته می شود که هر رهگذری را به تماشا وا می دارد .
در ایّام های خاص در سطح شهر نیز بَنر و تبلیغات شهرداری و شورای شهر قابل مشاهده می باشد .

http://payamedelijan.ir/uploads/posts/2016-03/1456991025_photo_2016-03-03_11-16-25.jpg

آقای مرادی از ابتدای تفکر و راه اندازی سایت سلحشوران شهر نراق همپای آنان است و برای پیشبرد اهداف گوناگون آنان همیت و تلاش وافر دارد و حتی از لحاظ مالی مساعدت می کند .
در مراسم ها و همایش های خاطره گویی سلحشوران شهر نراق از اولین افرادی است که حضور گرم و صمیمانه دارد و حتی خاطره های خود از جهادگران این عرصه را بازگو نموده که مورد تشویق رزمندگان قرار گرفته است .

http://s3.picofile.com/file/8203956068/o_2_.png

حاج محمود به دلیل مطالعات گسترده ای که دارد خود یک کتاب تاریخ منطقه ای است . وقایع اتفاقیه طی یکی دو قرن که پیرامون نراق و دلیجان و کاشان و اکناف آن را بر اساس مطالعاتی که داشته به زیبایی و بیان شیوا نقل می کند و امیدواریم مجموعه دانش و فیش برداری و تحقیقات میدانی که سال ها رصد کرده است منتج به چاپ کتاب شود تا مورد استفاده همگان گردد .

http://www.naragh.ir/uploads/photo_2017-07-27_10-22-55.jpg

سایت سلحشوران شهر نراق از جناب مهندس حاج محمود مرادی از بابت تلاش های موثرش در زمینه های مختلف تقدیر و تشکر نموده و همواره آرزومند موفقیت روزافزون در مراحل دیگر پیشرفت این بزرگوار می باشیم .

۹۶/۰۶/۰۲
سلحشوران شهر نراق

نظرات  (۷)

سلام دورد بر مرد مجاهد عمرانی شهر نراق خسته نباشید خدا قوت موفق پیروز
سلام
آقای مهندس محمود مرادی از نخبگان شهر نراق می باشند .
ان شاءالله موفق باشند .
۰۹ شهریور ۹۶ ، ۱۲:۵۳ مجید مهرانفر
از زحمات کسانی که در هر عنوانی به مملکت صادقانه خدمت می کنند تشکر می کنیم مهندس به کسی گفته می شود که ریاضیات و هندسه بداند و درس های پایه مهندسی را خوانده باشد اما آقای مرادی عزیز فوق لیسانس تاریخ دارند لذا اگر در رشته معماری یا شهرسازی درس بخوانند می تواند کمک بیشتری در ادامه فعالیت کاریشان داشته باشد.ایکه دستت می رسد کاری بکن پیش از آن کز تو نیاید هیچ کار
سلام آقای مهرانفر عزیز خوببود اول مطلب نوشته شده رومطالعه و بعدا پاسخ میداد
متن ذیل جهت اطلاع شما

سال 1384 در آزمون دانشگاه قبول و مدرک لیسانس علوم ارتباطات خود را از دانشگاه آزاد اسلامی اراک دریافت نمود . سپس در مقطع کارشناسی ارشد در رشته علوم سیاسی ادامه تحصیل داد .


مهندس کسی می‌باشد که تلاش می‌کند، یک ساختار عملیاتی و عملی از مفهومی را ایجاد کند و در یکی از رشته‌های مهندسی آموزش دیده باشد و یا به طور حرفه‌ای در آن رشته مشغول به کار باشد. مهندسان از فناوری، ریاضیات، و دانش برای حلّ مسائل کاربردی استفاده می‌کنند.

امروزه مهندس به کسی اطلاق می‌شود که به یکی از علوم مهندسی آشنا باشد و در میان عامه کسی که هندسه بداند را مهندس خطاب نمی‌کنند.

این بحث ممکن است کمی مناقشه بر انگیز باشد، به همین دلیل تعریف واژه "مهندس" را از دائره المعارف بریتانیکا که یکی از معتبرترین کتاب‌های مرجع در جهان است قرض می‌گیرم و توضیحات خود را به آن اضافه خواهم کرد.

معنی تحت اللفظی واژه مهندس یا "engineer" هم در زبان فارسی و هم در ادبیات کشور انگلستان به توصیف ضعیف و نارسایی می‌انجامد. برخلاف ظاهر این کلمه، "مهندس" کسی که هندسه می‌داند نیست! همچنین engineer تنها تکنسین یا کارشناس ماشین آلات و موتورها (engines) نیست.

مهندسی یعنی "به کار بردن علوم و فنون به منظور طراحی و یا توسعه ساختارها، دستگاه‌ها، ماشین الات یا فرآیندهای تولید یا کار کردن با آن‌ها و به کار بردن آن‌ها به صورت تنها یا در ترکیب با وسایل دیگر و یا ساختن و به کار انداختن آن‌ها از طریق درک کامل ساختمان آن‌ها و یا به منظور پیش‌بینی کردن رفتار آن‌ها تحت شرایط و موقعیت‌های ویژه و معین. ضمن این که مهندس باید با تمتم جنبه‌های مرتبط با موضوع از جمله هدف و کاربرد یک ابزار، مسائل مالی و اقتصادی مرتبط با آن، چگونگی حفظ سلامتی و امنیت انسان و طبیعت حین طرحی، توسعه یا به کارگیری ابزار و وضعیت حقوقی و مالکیت آن، آشنایی کافی داشته باشند."

مورخ: 1396/07/26 شناسه خبر: 1216687

مرادی شهردار جدید کمیجان شد+عکس

مراسم تودیع و معارفه شهردار جدیدکمیجان طی مراسمی با حضور مسئولان استانی و شهرستان در سالن فرمانداری برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ نجفعلی سلطانی، رئیس شورای شهر کمیجان در گفتگو با خبرنگار سلام کمیجان گفت: «محمود مرادی» با کسب بیشترین رای اعضای شورای اسلامی شهر کمیجان به عنوان شهردار جدید این شهر انتخاب شد.

سلطانی اظهار کرد: اعضای شورای اسلامی کمیجان با علم به توانایی ها و تجربه ارزشمند محمود مرادی تصمیم گرفتند که مسئولیت خطیر و مهم شهرداری کمیجان را به وی بسپارند.

وی با اشاره به اینکه مرادی کارنامه درخشانی درحوزه های مختلف دارد، افزود: مرادی دو دوره پی در پی شهردار نراق و مسئولیت های مختلفی در شهرداری های نراق و دلیجان و شورای شهری را در کارنامه خود دارد.

رئیس شورای شهر کمیجان خاطرنشان کرد: مرادی دارای مدرک کارشناسی علوم ارتباطات و کارشناسی ارشد علوم اجتماعی است.

طی مراسمی با حضور مسئولین استانی و شهرستان، مراسم تودیع و معارفه شهردار جدید کمیجان در سالن فرمانداری برگزار شد.

در این مراسم از زحمات شهردار اسبق سلطانی نژاد تقدیر شد و مرادی به عنوان شهردار جدید کمیجان معرفی شد.

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

هدایت به بالای

folder98 facebook