سلـحــشـوران شـهـر نــراق

عـکـس، خـاطـرات ، دل نـوشـتـه هـای دفـاع مـقـدس ، انـقـلـاب و اطـلـاعـات عـمـومـی

سلـحــشـوران شـهـر نــراق

عـکـس، خـاطـرات ، دل نـوشـتـه هـای دفـاع مـقـدس ، انـقـلـاب و اطـلـاعـات عـمـومـی

سلـحــشـوران شـهـر نــراق

شهر نراق زادگاه علامه ملا محمد مهدی نراقی و ملا احمد نراقی (فاضلین نراقی)
بیش از 100 نفر از مشاهیر نامدار دارای جمعیت سه هزار نفره در مقطع 8 سال دفاع مقدس دارای 180 رزمنده بوده و علاوه بر آن 8 آزاده و 100 جانباز(مجروح)و 80 شهید تقدیم آرمان های میهن اسلامی نموده است.


بایـگـانی

معاون التجار(میرزا فضل الله نراقی فرزند محمدجواد)

فدایت شوم
آقا محمد حسین ولد مرحوم حاج میرزا ابوتراب سندی از عزیزالله به اداره حکومتی داده است پنج تومان و هشت هزار و چهل روز از موعد او گذشته و اوّل که اظهار نمود شرط کرد هرگاه به توسط او را مرخص می کنید من کاسب هستم و سیصد تومان مطالبات دارم تمام از میان می رود پس او را نخواهید .

من دیدم مقصرنیست که کسی توسط و شفاعت کند بدهی دارد بموجب سند صحیحی که به خود بنده سپرده او را اطمینان دادم و عزیزالله را حاضر نموده خود او هم قبول نمود و امروز حسین آباد بوده و امشب آمده آبادی ......... آب دارد . در هر صورت مقصود طلب آقا محمد حسین است . بانضمام فرع چهل روزه شش تومان می شود ده و نیم و ماموری که دو نفر بر حسین آباد رفته بدهد کسی متعرض او نیست نه حبس است ونه خلع . هرگاه خود سرکار بدهی او را می فرمائید قبول دارید که ۶۵ قران مرحمت کنید خود او و قبض او را بفرستم والا بفرمائید یکنفر رعیت بیاید دست گردان که او را ببرد فورا به هیچ وجه تقصیری نکرده و مقصر نیست و حبس نیست .

http://bayanbox.ir/preview/8017268008201619695/photo-2017-10-20-07-13-01.jpg

از جناب استاد حاج سید مجتبی غفاری فرزند سید محمود به جهت بازخوانی شکایت محمدحسین فرزند میرزاابوتراب از عزیزالله مربوط به حدود یک قرن پیش متعلق به سایت سلحشوران شهر نراق سپاسگزاریم .

۹۶/۱۰/۰۲
سلحشوران شهر نراق

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

هدایت به بالای

folder98 facebook