سلـحــشـوران شـهـر نــراق

عـکـس، خـاطـرات ، دل نـوشـتـه هـای دفـاع مـقـدس ، انـقـلـاب و اطـلـاعـات عـمـومـی

سلـحــشـوران شـهـر نــراق

عـکـس، خـاطـرات ، دل نـوشـتـه هـای دفـاع مـقـدس ، انـقـلـاب و اطـلـاعـات عـمـومـی

سلـحــشـوران شـهـر نــراق

شهر نراق زادگاه علامه ملا محمد مهدی نراقی و ملا احمد نراقی (فاضلین نراقی)
بیش از 100 نفر از مشاهیر نامدار دارای جمعیت سه هزار نفره در مقطع 8 سال دفاع مقدس دارای 180 رزمنده بوده و علاوه بر آن 8 آزاده و 100 جانباز(مجروح)و 80 شهید تقدیم آرمان های میهن اسلامی نموده است.


بایـگـانی
احتیاجی به تسبیح نیست …
دستانت را که به من بدهی …
با انگشتانت ذکر دوست داشتن میگویم …
پدرم ، دستانت ، چشمانت وصدایت را عاشقانه دوست دارم ....

حاج حسین اکبری فرزند حبیب الله اهل شهر نراق عمری را با صداقت و نیکوکرداری سپری کرد .در زمان حیات خیرخواه مردم و برای مرتفع نمودن مشکلات مردم کوشا بود .

 مرحوم حاج حسین اکبری یکی از بنیانگذاران هیئت حسینی نراقی های ساکن تهران و ابوالزوجه حاج سید مجتبی غفاری مدیر عامل صندق اندوخته نیکان بود .


مراسم تشییع پیکر و خاکسپاری یکشنبه تاریخ 10 دی 1396 ساعت ۹ از درب منزل آن واقع در تهرانپارس - خیابان ۱۷۰ غربی - پلاک ۶ برگزار خواهد شد .

مراسم ترحیم روز سه شنبه 12 دی 1396 از ساعت ۱۵:۰۰ در مسجد حجت ابن الحسن(عج) واقع در خیابان سهروردی شمالی تهران منعقد می گردد .

مراسم تعزیت دیگر روز پنجشنبه 14 دی 1396 از ساعت ۱۴ در مسجد جامع شهر نراق منعقد می گردد .

همچنین مراسم شب هفت مرحوم اکبری روز شنبه 16 دی 1396 از ساعت 18:30 در حسینیه قائمیه واقع در خیابان شریعتی بالاتر از پل رومی ایستگاه رضایی کوچه نبوی منعقد می گردد .

سایت سلحشوران شهر نراق مصیبت وارده را به خاندان معزا از جمله به مرد نیک اندیش حاج سید مجتبی غفاری تسلیت می گوید .

۹۶/۱۰/۱۰
سلحشوران شهر نراق

نظرات  (۳)

۱۰ دی ۹۶ ، ۱۲:۱۹ علیمحمد میرشکاری
انا لله و انا البه راجعون
مصیبت فقدان پدری دلسوز و خیر بزرگ حاج حسین اکبری را به خاندان مصاب اکبری و غفاری تسلیت و تعزیت عرض نموده و برای ان مرحوم غفران و برای بازماندگان صبر مسیلت مینماییم
۱۰ دی ۹۶ ، ۱۸:۱۸ مرتضی علی آقایی
خداوند او را رحمت کند مردی خیر خواه بود.در زمانی که در تهران داروخانه داشت خدمات شایانی خصوصا کمبوددارو به همشهریان ارائه نمود.همه او را دوست داشتند.خداوند روحش را شاد گرداند.
با اهدای سلام
با شایسته ترین و عالی ترین عبارات و سخنان به هر زبان و لهجه می ستائیم محبت های شما بزرگواران را.
چه آنکس که با گل خاطر سوگوارمان را تسلی بخشیدو چه آن کس که به قدوم مبارک خود و چه آن عزیزی که با خط و جرائد و در فضای مجازی گرد غم از چهره غمگین ما زدود.
در مقام شما چه می توانیم بگوئیم که اقیانوسی از لطف و رحمت را بررگهای خسته و کوفته مان جریان دادید؟
با این عمر کوتاه خاکی قادر به جبران الطاف شما نیستیم . پس دست به دامان ذات کبریائی دراز می کنیم و از درگاهش می خواهیم تا پاسخگوی این همه لطف از روی عنایت خویش باشد.
بدین وسیله از عنایت و حسن توجه کلیه سروران و دوستان و آشنایان و همشهریان که در تمام مراحل ما را مدیون لطف و غریق محبت خویش نمودند از صمیم قلب تقدیر و تشکر نموده و برای همگان از خداوند رحمان حضور در موکب نورانی امام زمان (عج )را در عصر ظهور مسئلت می نمائیم .
خانواده اکبری - غفاری

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

هدایت به بالای

folder98 facebook