سلـحــشـوران شـهـر نــراق

عـکـس، خـاطـرات ، دل نـوشـتـه هـای دفـاع مـقـدس ، انـقـلـاب و اطـلـاعـات عـمـومـی

سلـحــشـوران شـهـر نــراق

عـکـس، خـاطـرات ، دل نـوشـتـه هـای دفـاع مـقـدس ، انـقـلـاب و اطـلـاعـات عـمـومـی

سلـحــشـوران شـهـر نــراق

شهر نراق زادگاه علامه ملا محمد مهدی نراقی و ملا احمد نراقی (فاضلین نراقی)
بیش از 100 نفر از مشاهیر نامدار دارای جمعیت سه هزار نفره در مقطع 8 سال دفاع مقدس دارای 180 رزمنده بوده و علاوه بر آن 8 آزاده و 100 جانباز(مجروح)و 80 شهید تقدیم آرمان های میهن اسلامی نموده است.


بایـگـانی

به گزارش سایت سلحشوران شهر نراق ؛ هادی نراقی فرزند اسماعیل ابن آقامیرزاهدایت  تاریخ 21 آذر 1333 در تهران متولد گردید.
 وی بازیکن تیم تاج(استقلال) در دهه ۵۰ شکست 6 بر صفر از تیم پرسپولیس در لیگ تخت جمشید تاریخ ۱۶ شهریور ۱۳۵۲ را خاطره‌ای دانست که هرگز فراموش نمی‌کند.

هادی نراقی

هادی نراقی پیشکسوت تیم استقلال اظهار نمود : بازی‌های استقلال و پرسپولیس همیشه حساسیت بالایی داشته است، سال 1352 اولین سالی بود که به تیم تاج رفته بودم و علاقه زیادی هم داشتم.
اولین دربی‌ام را تجربه می‌کردم و زدراکو رایکوف هم مربی بود آن روز بعد از این‌که ناهار خوردیم رایکوف صحبت کرد و گفت 6 سال در این تیم مربی است و هیچ‌وقت تیم را به این آمادگی ندیده است.

 با روحیه بالا در ورزشگاه آریامهر( آزادی) بازی را شروع کردیم البته بازیکنان خیلی قوی‌تری از من بودند که به زمین رفتند، در همه بازی‌ها شوت‌های زیادی زده می‌شود که به بیرون زمین می‌رفت اما آن روز پرسپولیسی‌ها هرچه شوت زدند به داخل دروازه رفت.

هادی نراقی

   هادی نراقی مهاجم تاج ,  جام پنجم تخت جمشید امجدیه 18 اردیبهشت ماه 1356

هادی نراقی پیشکسوت سابق استقلال خاطرنشان کرد: من و حسن روشن و ناصر حجازی وقتی که نتیجه 4 بر صفر بود تعویض شدیم و به زمین رفتیم اما آن روز شانس با ما یار نبود و 6 بر صفر باختیم که مدت‌هاست پرسپولیسی‌ها دلخوش آن بازی هستند، بالاخره در همه دنیا چنین اتفاقاتی می‌افتد برزیل که جزو برترین‌های دنیاست در جام جهانی 7 گل از آلمان خورد این عادی است ولی برای من حرف رایکوف جالب بود که گفته بود خیلی روحیه بالایی داریم و نمی‌دانم چه چیزی باعث عدم انگیزه در بازیکنان شده بود.

 

گفتنی است خانم طنین نراقی فرزند هادی پدیده فوتبال زنان ایران است.

۹۷/۰۱/۱۵
سلحشوران شهر نراق

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

هدایت به بالای

folder98 facebook