سلـحــشـوران شـهـر نــراق

عـکـس، خـاطـرات ، دل نـوشـتـه هـای دفـاع مـقـدس ، انـقـلـاب و اطـلـاعـات عـمـومـی

سلـحــشـوران شـهـر نــراق

عـکـس، خـاطـرات ، دل نـوشـتـه هـای دفـاع مـقـدس ، انـقـلـاب و اطـلـاعـات عـمـومـی

سلـحــشـوران شـهـر نــراق

شهر نراق زادگاه علامه ملا محمد مهدی نراقی و ملا احمد نراقی (فاضلین نراقی)
بیش از 100 نفر از مشاهیر نامدار دارای جمعیت سه هزار نفره در مقطع 8 سال دفاع مقدس دارای 180 رزمنده بوده و علاوه بر آن 8 آزاده و 100 جانباز(مجروح)و 80 شهید تقدیم آرمان های میهن اسلامی نموده است.


بایـگـانی
آخـریـن مـطـالـب

مُصالِح(واگذاردن مال) : بانو فاطمه کاظمی دارنده شناسنامه شماره ... صادره از نراق متعلقه آقای مشهدی محمد آ حبیب الله نراقی
مُتَصالِح(صلح و سازش) : مریم کاظمی دارنده شناسنامه شماره ... صادره از نراق فرزند بَطنی مصالح مرقومه
 مورد مصالحه: همگی و تمامی یکدرب اطاق مخروبه که واقع است در خانه حسین شعبانیها شهره فی مَحله میان ، قُرب حمّام حاجی جعفر(جنب مسجد جامع نراق) و محدود است
از یکطرف به خانه مرحوم آقا سید تقی باقری و
از طرف دیگر به خانه استاد تراب و
از سَمتی به فضای خانه و
از سَمت دیگر بشارع
با ممر و مدخل و مشاع سهمیه فضای جلو اطاق نامبرده و کلما یتعلق بها به مال المصالحه مقدار یک سیر نبات و یکریال پول سفید رایج ایران و مال المصالحه نقداً از طرف متصالح واصل و عاید مصالح مرقوم گردید و تمامی مورد مصالحه حق صرف و ملک طلق متصالح است و از برای احدی حقی و بهره ای باقی نیست و صیغه مصالحه جاری شد  شرط دیگر چنانچه از تاریخ ذیل الی مدت پنجاه سال دیگر فسادی در مورد مصالحه پیدا شود بنوعی مصالح مرقوم از عهده برآید که دیناری خسارت به متصالح مزبور وارد نیاید و قرارداد دیگر که فی مابین طرفین شده متصالح اطاق مخروبه را تعمیر نماید و کلیه مخارجات آن بعهده متصالح پس از آن مصالح تا حیات دارد محل سکونتش در اطاق نامبرده باشد و پس از حیات او اختیار تمامی مورد مصالحه بشروطی که در بالا ذکر شد با مصالح است و چنانچه بعداً هم از طرف فرزندان دیگر مصالح ادعایی بشود باطل و از درجه اعتبار ساقط خواهد بود .
و کان ذالک تحریرا بتاریخ هفتم مهرماه یکهزارو سیصد و سی شمسی ۱۳۳۰
اثر انگشت مُصالح   اعترف بما رقم فیه لدی      حسین غفاری نراقی(فرزند عبدالباقی)

سایت سلحشوران شهر نراق ، از استاد ارجمند جناب حاج سید مجتبی غفاری فرزند سید محمود بابت بازخوانی قباله فروش ملک در محله حمام میان 70 سال قبل سپاس گزار می باشد .

از جناب آقای علی اکبر باقری نراقی فرزند حبیب از بابت ارسال تصویر سند مربوط به ملک فروشی جنب مسجد جامع نراق قدردانی می کنیم .

۰۱/۰۱/۲۶
سلحشوران شهر نراق

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

هدایت به بالای

folder98 facebook